Sipariş

Telefon ve email yoluyla temasa geçebilirsiniz. Tüm teklif istediğiniz kişi ve kurumlardan ISO 23601 lisansını, örnek çalışmalarını ve referanslarını sorgulayınız.

0 532 285 21 48  hgcitci@gmail.com

ISO 23601 Acil Durum ve Yangın Tahliye Kat Planları

Binanızın krokisi, projesi veya planı üzerinde yangın söndürücü, alarm, elektrik panosu vb envanterlerin yerlerini işaretleyip emaille yollayınız. Ekleyeceğiniz birkaç fotoğraf çalışmanın daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

ISO 23601; Ana girişler, ana koridorlar, merdiven başları, toplantı salonları vb noktalarda her katta tahliye planlarının asılarak tekrarını ister. Binanın mimari ve kullanım yapısına bağlı olarak her katta en az bir, veya daha çok plan kullanılabilir.

ISO 23601 gereği genelde ölçek izin verdiği takdirde 30×50 – 40×75 cm planlar hazırlanmaktadır, 300Dpi UV Boya ve UV Baskı teknolojisiyle Dekota malzemeye basılacaktır. Özel çift taraflı bant ile kolayca duvara monte edilir. Cam ve çerçeve kullanmaya gerek yoktur. Nemli bezle silinerek temizlenebilir. Suya ve güneşten solmaya karşı dayanıklıdır.

ISO 7010 Acil Durum Planları Algoritmik ve Talimatlar
“ISO 23601:2020 establishes design principles for displayed escape plans that contain information relevant to fire safety, escape, evacuation and rescue of the facility’s occupants. These plans may also be used by intervention forces in case of emergency. These plans are intended to be displayed as signs in public areas and workplaces.”