Tahliye Planı Toplanma alanı Acil durum Talimatları

Tahliye Planı, Toplanma Alanı, Acil Durum Talimatları gerek içerik gerek çeşitlilik ile önemli, ziyaretçi, müşteri ve çalışanların bilgilendirilmesi esasına göre hazırlanması gereken çalışmalardır.

Bu çeşitliliğin dahilinde asılacak yerler ve alan genişliği çoğu zaman problem olmaktadır. TV Monitör birçok kurum tarafından kullanılmaktadır.

1-2 dakika süreli altta yer alan modülleri MP4 formatında istediğiniz büyüklükte bilgi paylaşımına açmanız mümkün olmaktadır. Kurum dahilinde PC, laptop, tablet ve cep telefonları üzerinden kullanılmaları da mümkündür.

Acil Durum ve Yangın Tahliye Planı kapsamında acil durum toplanma alanı video içerik olarak ilave edilerek çalışanlar tarafından daha rahat bilgilendirme hedeflenmiştir.

Gıda içerikli üretim bölümü girişi, hijyen bariyeri bölümü, video içerik ve sözlü anlatımla aynı platformda yer almıştır.

İçeriklerin hazırlanmasında olabilecek en düşük maliyet ve yaygın paylaşım hedeflenmiştir.

Basılı ürünlere göre yenileme, güncelleme maliyeti çok düşüktür. İçerik olarak gözduşu kullanımından yangın söndürücü tüp kullanımına kadar çok geniş yelpazede kurum talebine göre çeşitlendirme mümkündür.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s